Irene Kaljuste

Privaatsed kohtumised,
et näha selgemalt
ja kaugemale.

Teemad, millega inimesed satuvad personaalsetele sessioonidele Irenega, on suhteprobleemid, emotsionaane valu, depressioon, ärevus ja hirm ja soov selgust saada olulistes otsustes elus, jms. 

1:1 nõustamine

Privaatne nõustamine sobib suurepäraselt erinevatesse teemadesse süvenemiseks ja isiklike eesmärkide seadmiseks. Need aitavad sul enda elus olevad väljakutsed lahti harutada, uue perspektiivi ja liikumise leida, et julgemalt ja rõõmsamalt edasi liikuda.  

Meil kõigil on hetki elus, kus me oleme segaduses, ei tea kuidas edasi liikuda ja mis võiks olla parim järgmine samm. See 1 tunnine nõustamine, ei ole lihtsalt sinu ära kuulamine. Irene aitab sul läbi vestluse näha enda meele kaitsetest läbi näha ja jõuda enda väljakutse tuuma. See loob alati ühenduse südame ja tunnete tasandil, et leiaksid üles taas enda jõu ja selguse, ning näeksid selgelt enda järgmisi samme soovitud muutuse suunas. Nõustamised Irenega on interaktiivsed sessioonid, mis aitavad leida sisemine rahu, selgus ja enesekindlus.  

Rännakumeetod, kehatöö ja hingamis praktika
Selgus ja sisemine jõud

Zoomis toimuva nõustamissessiooni saad broneerida peale tasumist.

1 tunnise kohtumise tasu 100 EUR 

Individuaalteraapia

Teraapia seanssidel kasutan Brandon Baysi Rännakumeetodit ja emotsionaalse vabanemise tehnikaid. Rännaku käigus saad vaadata üle sinu tänast olemist segavad minevikus kogetud sündmused ning nende põhjal loodud uskumused ja mõtted iseenda, teiste ja elu kohta, ning need ära muuta. Rännak väestab sind elama sügava sisemise rahu ja kerguse tundega, mis omakorda aitab meil näha enda elu uue pilguga ja märgata lahendusi, mida seal ehk enne ei osanud näha. 

Suhteprobleemid, emotsionaane valu, depressioon, ärevus ja hirm
Suhteprobleemid, emotsionaane valu, depressioon, ärevus ja hirm
Soov selgust saada olulistes otsustes elus

Rännakumeetod aitab eemaldada sisemised blokeeringud, mis on varjutanud sinu elu. See meetod ei anna sulle midagi juurde, vaid aitab vabastada sinu teadvusest vanad valud, traumaatilised kogemused ja elu mittetoetavad mõttemustrid, et see kes sa tegelikult oled, vaba ja ehedalt õnnelik sina, saaks vabalt ja piiranguteta elada oma elu. 

Brandon Baysi Rännak (The Journey Method) sai alguse tema erakordsest tervenemise loost, mille käigus ta avastas viisi pääsemaks ligi igas inimeses peituvale piiritule isetervendamise väele. Tänu rännakule olen isiklikult tervenenud depressioonist ja ärevusest. 

Julgus elada – meistriklass

ISIKLIKU TRANSFORMATSIOONI TEEKOND

Teekond koosneb 4 seanssist, kus lähed iga kord sügavamale enda elu takistavate teemade lahendamisel. Selliselt personaalset tööd tehes on sul võimalik tegeleda väga spetsiifiliste teemade lahendamisega, nagu näiteks elueesmärgi leidmine, külluse teemaliste blokkide vabastamine, isiksuse ehk ego mustrite lahustamine. Temaatika ja protsesside lähenemine vastavalt sellele, mis on sinu eesmärgid. 

Võid oodata selle protsessi tulemusel muutusi enesetajus, elutunnetuses ja mõttemaailmas. Suuremat sisemist kergust, rõõmu ja rahu. 

Iga kohtumine sisaldab rännaku seanssi ja nõustamist sinu elu väljakutsetele uue perspektiivi leidmisel.

Kohtumised toimuvad veebis (zoom kohtumisena) või Tartus.

Ühe kohtumise kestus 2,5h. Soovitav on planeerida kohtumised maksimaalselt 2 kuu peale (kokkuleppe alusel) 

Ühes osas tasumine –  ettemaksuna 1000€. 

Mitmes osas tasudes summa kokku 1200€ (sularahas kohapeal või arve alusel ettemaksuna)

Selle teekonna valimine võimalik ainult peale 1:1 nõustamissessiooni.