Irene Kaljuste

Irene Kaljuste, muutuste ja heaolu saadik. Leiame uue

selguse julguse kerguse

Saad kohese ligipääsu juhendatud sisevaatlusele, et luua endas selgust.

Küsi ja sulle antakse. Sinu poolne samm on otsus ja julgus vastu võtta.

Olen siin selleks, et aidata sul kaardistada kohad, mis muutmist vajavad ja anda oskused, et need muutused ellu viia. Minu taotlus on, et saaksid kontakti enda sees oleva jõu, julguse ja väega. Et kogeksid elus tingimusteta vabadust ja meelerahu. Leiaksid üles eneseusalduse ja naudiksid seda sõitu siin maises mängus. Olen ka ise pidevalt muutumises ja kasvamas enda teadlikkuses ja meetodite täpsuses. Kutsun sind julgelt kompama ja avardama oma piire ja avastama enda tõelist võimekust. 

Samuti kasutan enda töös 100% puhtaid ja terapeutilise toimega eeterlikke õlisid ja puhtast loodusest pärit toidulisandeid, et saaksid omada veelgi väekamat arsenali elukvaliteedi tõstmiseks. 

See oli tänaseks juba rohkem kui 15 aastat tagasi, kui pöörasin selja endisele elule ja alustasin teekonda, kus asusin otsima vastuseid sellele kes ma on ja miks ma siin olen. Olles kogenud lapsepõlve keskkonnas vaesust ja puudust, siis juba noorena arvasin, et õnnelikuks eluks on vaja palju raha. Minu ellu tuligi armastav kaaslane, kes pakkus kõike, millest olin arvanud end puudust tundvat.  Siiski sain üsna ruttu aru, et õnnevalemist jäi midagi puudu. Sisemiselt ebakindel ja enda väärtuses kahtlemine tekitas rahulolematust ja pinget, mis ei lasknud mul tõeliselt nautida kingistusi mis elu pakkus – armastav kaaslane, terve ja tugev poeg ja kõik, mida oskad soovida materiaalses maailmas. Küllus minu elus ei olnud peegeldus sisemisest seisundist. Olin siis kõigest 25 aastane, kui toimus kannapööre ja hakkasin otsima sisemise õnne saladust ja seda, mis on minu tegelik olemus ja Tee siin elus. 

“Vaata otsa enda hirmule, selle tagant leiad enda suurimad kingitused.”

Millest saame alustada?

Rännaku teraapia

Sinu Õnn on sinu teha. Kas oled valmis võtma vastutuse enda kogemuse, tunnete ja elu eest 100% endale?

Loe lähemalt

Emotsionaalse heaolu veebikursus

Mis saab siis, kui sa päriselt otsutad ennast muutma hakata?

Loe lähemalt

Tee restart! kehale ja iseendale

30-päevane teekond rahuloleva, särava ja tervema iseendani.

Loe lähemalt

Olen enda teel kogenud erinevaid enesearengu praktikaid. Süvendatud õpingud jooga filosoofias ja praktikates, šamanistlikud rännakud, toitumisnõustaja õpe, vabastava hingamise teraapia 3 aastane õpe ja lõpuks, kuid ilmselt mitte viimaseks jääv, Brandon Baysi Rännakumeetodi praktiku õpe. Olen olnud aastaid taimetoitlane, sealhulgas ka periooditi toortoitlane ja vegan. Jõudnud täna hoopiski tunnetusliku toitumise juurde, mis tähendab, et kui keha on puhas, siis teab see täpselt, mida ta tegelikult vajab ja juhinduda tuleks keha tegelikest vajadustest. 

Läbi aja ja tegelikult juba lapsepõlvest on mulle tuttavad müstilised kogemused, kus näen ja tajun asju, mida teised minu ümber ei paista alati tajuvat ega nägevat. Ma usun, et elu ja maailm on väga palju mitmekihilisem, kui see mida silmaga näema ja käega katsuda saame. Selle mõistmine annab meile palju avarama vaatevälja ja kindlama tunde selle elu hapruse ja ajutisuse osas. 

Peale teise poja sündi põdesin läbi sünnitusjärgse depressiooni, mis väljendus sotsiaalse ärevuse, pideva väsimustunde ja iga paari nädala tagant tekkivate “auku kukkumistena”, kus sain süvitsi otsa vaadata endas olevatele kollidele, elumõtte kadumisele ja hulluks minemise hirmule.  

Olen olnud enda elus väga õnnistatud ja üheks selliseks õnnituseks oli Rännakumeetodi ilmumine minu ellu sellel väga raskel perioodil. Muidugi teadsin juba siis, et tõeliselt vägevad muutused meie elus algavad südame sügavusest tulevast PALVEST/TAOTLUSEST. Minu palve oli vabaduse palve, see juhatas mind elu toetusel Rännaku praktiku õppeprogrammi. Tegemist on aastase õppega, kus teed intensiivset tööd enda piirangute, isiksuse pimekohtade paljastamisega ja mineviku traumade tervendamisega. Selle töö tulemusel kadusid täielikult ära ärevus, hirmud ja depressioon. Meeleolude seletamatu kõikumine asendus sisemise selguse ja vabaduse tundega. Minu õpetajateks on Brandon Bays, Papaji, Ramana Maharishi, Gangaji, Eli Jakson-Bear.

Elu on minu Guru. 

Veel on minu repertuaaris 5 aastat tagasi avastastatud väekad taimemaailma abilised – eeterlikud õlid. Vaimustun jätkuvalt igapäevaselt nende tõhususe üle väga mitmete keha ja meele tasandi tasakaalutuste toetamisel. 

Olen pühendunud autentsele eneseteostusele ja läbi oma tegemiste jagan inspiratsiooni, julgustust ja reaalselt toimivaid meetodeid, et julgeksid vastu võtta enda väe ja elaksid enda südamehäälega ühes taktis. Kui seda suutsin endas avada mina, siis on see võimekus ka sinus!  

Lihtsasti rakendatavate teadmiste ja oskuste omandamine, tervislike elustiili muudatuste läbi viimine. Võta ühendust!