Irene Kaljuste

Irene Kaljuste, muutuste ja heaolu mentor. Leiame uue

selguse julguse kerguse


Teekond iseenda leidmisest ja julgusest elada südame järgi.

See oli tänaseks juba rohkem kui 15 aastat tagasi, kui alustasin teekonda otsimaks vastuseid sellele kes ma olen ja miks ma siin olen. Olin siis kõigest 25 aastane, kui toimus minu elus kannapööre ja hakkasin otsima sisemise õnne saladust ja seda, mis on minu tegelik olemus ja Tee siin elus. 

Olen enda teel kogenud erinevaid enesearengu praktikaid. Süvendatud õpingud jooga filosoofias ja praktikates, toitumisnõustaja õpe, vabastava hingamise teraapia 3 aastane õpe ja lõpuks, kuid ilmselt mitte viimaks, Brandon Baysi Rännakumeetodi praktiku õpe. Olen olnud aastaid taimetoitlane, sealhulgas ka periooditi toortoitlane ja vegan. Jõudnud täna hoopiski tunnetusliku toitumise juurde, mis tähendab, et kui keha on puhas, siis teab see täpselt, mida ta tegelikult vajab ja juhinduda tuleks keha tegelikest vajadustest. 

Peale teise poja sündi põdesin läbi sünnitusjärgse depressiooni, mis väljendus sotsiaalse ärevuse, pideva väsimustunde ja iga paari nädala tagant tekkivate “auku kukkumistena”. 

Olen olnud enda elus väga õnnistatud ja üheks selliseks õnnituseks oli Rännakumeetodi ilmumine minu ellu sellel väga raskel perioodil. Muidugi teadsin juba siis, et tõeliselt vägevad muutused meie elus algavad südame sügavusest tulevast PALVEST/TAOTLUSEST. Minu palve oli vabaduse palve, see juhatas mind elu toetusel Rännaku praktiku õppeprogrammi.

Tegemist on aastase õppega, kus teed intensiivset tööd enda piirangute, isiksuse pimekohtade paljastamisega ja mineviku traumade tervendamisega. Selle töö tulemusel kadusid täielikult ära ärevus, hirmud ja depressioon. Meeleolude seletamatu kõikumine asendus sisemise selguse ja vabaduse tundega.

Minu õpetajateks on Brandon Bays, Gangaji, Eli Jakson-Bear.

Veel on minu repertuaaris 5 aastat tagasi avastastatud väekad taimemaailma abilised – eeterlikud õlid. Vaimustun jätkuvalt igapäevaselt nende tõhususe üle väga mitmete keha ja meele tasandi tasakaalutuste toetamisel.

 

Läbi oma tegemiste jagan inspiratsiooni, julgustust ja toimivaid meetodeid, et julgeksid vastu võtta enda väe ja elaksid enda südamehäälega ühes taktis.

Lihtsasti rakendatavate teadmiste ja oskuste omandamine, tervislike elustiili muudatuste läbi viimine. Võta ühendust!