Irene Kaljuste

Irene Kaljuste, muutuste ja heaolu mentor. Leiame uue

selguse julguse kerguse


Teekond iseenda leidmisest ja julgusest elada südame järgi.

See oli tänaseks juba rohkem kui 15 aastat tagasi, kui alustasin teekonda otsimaks vastuseid sellele kes ma olen ja miks ma siin olen. Olin siis kõigest 25 aastane, kui toimus minu elus kannapööre ja hakkasin otsima sisemise õnne saladust ja seda, mis on minu tegelik olemus ja mis on minu elueesmärk.

Olen enda teel kogenud erinevaid enesearengu praktikaid. Süvendatud õpingud jooga filosoofias ja praktikates, toitumisnõustaja õpe, vabastava hingamise teraapia 3 aastane õpe ja Brandon Baysi Rännakumeetodi praktiku õpe.

Täna olen üle aasta olnud sukeldunud enesejuhtimise valdkonda, ja valinud endale mentorid ja coachingu programmid, milles aasta olen treeningus olnud, et eneseteostuses uuele tasandile jõuda.

Olen olnud aastaid taimetoitlane, sealhulgas ka periooditi toortoitlane ja vegan. Jõudnud täna hoopiski tunnetusliku toitumise juurde, mis tähendab, et kui keha on puhas, siis teab see täpselt, mida ta tegelikult vajab ja juhinduda tuleks keha tegelikest vajadustest. 

Peale teise poja sündi sattusin sügavasse kriisi, mis või solla sünnitusjärgne depressioon või siis kõikide püüdluste enda sisemisest ebakindlusest vabaneda, kokkukukkumine. Mul oli aastaid sotsiaalne ärevuse, igapäevane väsimustunne ja raskus kehas, mis kulmineerus  iga paari nädala tagant tekkivate “auku kukkumistega”. 

Märgata lahendusi, mida seal ehk enne ei osanud näha

Olen olnud enda elus väga õnnistatud ja üheks selliseks õnnituseks oli Rännakumeetodi ilmumine minu ellu sellel väga raskel perioodil. Muidugi teadsin juba siis, et tõeliselt vägevad muutused meie elus algavad südame sügavusest tulevast PALVEST/TAOTLUSEST. Minu palve oli vabaduse palve, see juhatas mind elu toetusel Brandon Baysi Rännaku praktiku õppeprogrammi.

Tegemist on aastase õppega, kus teed intensiivset tööd enda piirangute, isiksuse pimekohtade paljastamisega ja mineviku traumade tervendamisega. Selle töö tulemusel kadusid täielikult ära ärevus, hirmud ja depressioon. Meeleolude seletamatu kõikumine asendus sisemise selguse ja vabaduse tundega.

Minu õpetajateks on Brandon Bays, Gangaji, Eli Jakson-Bear.

Täna täiendan end enesejuhtimise alal, et olla võimekam toetaja teistele elumuutustes olevatele inimestele. Me ei saa kedagi juhendada kaugemale, kui me oleme ise käinud, seega on kõik minu õpetused sügavalt isiklikult läbi tunnetatud ja läbikäidud rajad. Võib öelda, et aasta 2023 on minu fookus sellel, kuidas aidata inimestel ärgata enda tõelisele väele ja leida sisemised ressursid enda elu teadlikuks loomiseks. 

Läbi oma tegemiste jagan inspiratsiooni, julgustust ja toimivaid ja sügavalt puudutavaid protsesse, et julgeksid vastu võtta enda väe ja elaksid enda südamehäälega ühes taktis.

Lihtsasti rakendatavate teadmiste ja oskuste omandamine, tervislike elustiili muudatuste läbi viimine. Võta ühendust!