Irene Kaljuste

Personaalsed rännaku sessioonid

Rännakumeetod aitab eemaldada sisemised blokeeringud, mis on varjutanud sinu elu. See meetod ei anna sulle midagi juurde, vaid aitab vabastada sinu teadvusest vanad valud, traumaatilised kogemused ja elu mittetoetavad mõttemustrid, et see kes sa tegelikult oled, vaba ja ehedalt õnnelik sina, saaks vabalt ja piiranguteta elada oma elu. 

Brandon Baysi Rännak (The Journey Method) sai alguse tema erakordsest tervenemise loost, mille käigus ta avastas viisi pääsemaks ligi igas inimeses peituvale piiritule isetervendamise väele. Tänu rännakule olen isiklikult tervenenud depressioonist ja ärevusest. 

Individuaalteraapia

Rännaku käigus saad vaadata üle minevikus kogetud sündmused ning nende põhjal loodud uskumused ja mõtted iseenda, teiste ja elu kohta, ning need ära muuta. Rännak väestab sind elama sügava sisemise rahu ja kerguse tundega, mis omakorda aitab meil näha enda elu uue pilguga ja märgata lahendusi, mida seal ehk enne ei osanud näha. 

Teemad, millega inimesed satuvad rännaku teraapiasse on nt tervisehädad, depressioon, ärevushäired, suhteprobleemid, erinevad hirmud, kontrolli puudumine enda emotsionaasete reaksioonide üle.

ISIKLIKU TRANSFORMATSIOONI TEEKOND

Teekond koosneb 4 seanssist, kus lähed iga kord sügavamale enda elu takistavate teemade lahendamisel. Selliselt personaalset tööd tehes on sul võimalik tegeleda väga spetsiifiliste teemade lahendamisega, nagu näiteks elueesmärgi leidmine, külluse teemaliste blokkide vabastamine, isiksuse ehk ego mustrite lahustamine. Temaatika ja protsesside lähenemine vastavalt sellele, mis on sinu eesmärgid. 

Võid oodata selle protsessi tulemusel muutusi enda enesetajus, elutunnetuses ja mõttemaailmas. Suuremat sisemist kergust, rõõmu ja rahu. 

Iga kohtumine sisaldab rännaku seanssi ja nõustamist sinu elu väljakutsetele uue perspektiivi leidmisel.

Kohtumised toimuvad veebis (zoom kohtumisena). Kohtumiste vahepealsel ajal olen sinu jaoks olemas  What’s Up või Messenger suhtluskanalite kaudu. 

Ühe kohtumise kestus 2,5h. Kohtumised toimuvad 1-2 kuu jooksul 4 korda kokkulepitud ajal. 

Alustuseks teeme 15 minutilise kõne, et välja selgitada meie koostöö sobivus. Kirjuta mulle alloleva lingi kaudu, miks soovid selle teekonna ette võtta? 

Kuni 3 osas tasudes summa kokku 1000€. Ühes osas ettemaksuna 900€. Arve võimalus. 

4 x seanssi 900€