Irene Kaljuste

Personaalsed rännaku paketid

Rännak sai alguse ühe naise erakordsest tervenemise loost, mille käigus ta avastas viisi, kuidas pääseda ligi inimeses peituvale piiritule isetervendamise väele. See naine oli Brandon Bays ning rännaku abil tervendas ta end 6,5 nädalaga korvpalli suurusest kasvajast. Tänaseks on Brandon seda meetodit maailmaga jaganud üle 27 aasta, mille jooksul on sajad tuhanded inimesed, sh eestlased, tervenenud erinevatest emotsionaalsetest ja füüsilistest probleemidest nagu depressioon, suhteprobleemid, tervisehäired jpm.  

Brandon Baysi Rännak on enesetervendus meetod, millega vabastada allasurutud emotsioone, teed läbi sisemise lapsega konstellatsiooni ehk muudatused minevikus ja jõuad sügava andestuseni mille iganes eest, mis minevikus juhtuda võis ja mis seda osa sinust seal kunagi haavata võis. 

Individuaalteraapia

Rännaku käigus saad vaadata üle minevikus kogetud sündmused ning nende põhjal loodud uskumused ja mõtted iseenda, teiste ja elu kohta, ning need ära muuta. Lisaks annab rännak praktilise oskuse, kuidas kasutada oma emotsioone ja mineviku kogemusi enda elu muutmiseks.

Teemad, millega inimesed satuvad rännaku teraapiasse on nt tervisehädad, depressioon, ärevushäired, suhteprobleemid, erinevad hirmud, kontrolli puudumine enda emotsionaasete reaksioonide üle.

Üksik seanss

Rännaku puhul ei ole tegemist hüpnoosiga — sa oled pidevalt teadlik kõigest, mida sa koged ja räägid, ning teed kõik valikud protsessi käigus ise. Rännaku juhendaja aitab sul lõdvestuda, küsib suunavaid küsimusi ja vajadusel juhib tähelepanu kohtadesse, kuhu ise võibolla ei oska kohe vaadata. Kohtumine sisaldab rännaku seanssi ja nõustamist. 

Kohtumise kestus 2h

Hind 150€

ISIKLIKu TRANSFORMATSIOONI TEEKONna AKtiveerimine

Teekond koosneb 5 kohtumisest, kus lähed iga kord sügavamale enda elu takistavate teemade lahendamisel. Selliselt praktikuga personaalset tööd tehes on sul võimalik tegeleda väga spetsiifiliste teemade lahendamisega, nagu näiteks elu eesmärgi leidmine, külluse teemaliste blokkide vabastamine, isiksuse ehk ego mustrite lahustamine. Esimesel kohtumisel me saame tuttavaks ja leiame koos vastuseid küsimustele:

Mida sa soovid enda elust luua? Kes sa saad olla, kui sul on sisemine selgus ja kontakt enda päris olemusega? Mis on meie kohtumiste visioon ja siht. 

Võttes ette isikliku transformatsiooni teekonna, sa märkad kuidas sinu igapäeva ellu tekib suurem kohalolu, märkad ennast ja elu värskemal moel, elu kogemise viis hakkab järkjärgult muutuma. See teekond on sulle, kui soovid tõesti muutusi enda elus luua ja oled valmis panustama enda isiklikku arengusse. 

Lisaks saad 1 aastaks enda kasutusse Irene e-kursuse Emotsionaalne Heaolu, millega saad igapäevaste lihtsate ent mõjusate harjutustega ennast toetada ja hoida avatud ja puhast sisemist olemise ruumi. Annab selge mõistmise, kuidas emotsioone kehas tunnetada, neid nimetada ja vabastada. Sisaldab ka teooria osa, et mõista Irene kasutatavate teadlikuse ja muutuste loomise tehinkaid ja seeläbi neid ka enda elus iseseisvalt edukalt kasutada. 

Boonusena 21 salvestatud juhendatud sisevaatlust, et igapäevaselt jätkata muutuste loomist ja hoida end kursil. 

Transformatsiooni teekond

Sinu vajadustest lähtuvalt disainitud programm
795
  • Rännaku eraseanss 5x
  • Emotsionaalse heaolu e-kursus aastane ligipääs
  • 21 juhendatud sisevaatlust tähtajatuks kasutamiseks
Popular